הקמת חדרים חכמים

ישנן חברות רבות אשר משקיעות כספים רבות עבור ציוד טכנולוגי יקר ערך, עם זאת בארגונים גדולים – תפעול מכשור טכנולוגי, ככל שהוא רב יותר, הופך למורכב הרבה יותר. חדר חכם הוא בעצם חדר בו ישנה טכנולוגיית שליטה על כלל החדר וזאת על מנת לפשט את השימוש בו ולהפוך אותו לידידותי וברור לכל אחד שישתמש בו.

מערכות שליטה כאלו נשלטות מרכיב בקרה בודד אשר ישלוט על כלל האמצעים הטכנולוגיים בחדר תוך שימוש באמצעי לשליטה בו (בין אם מדובר בטלפון הסלולרי שלכם או כל אמצעי שליטה אחר), אותו מרכיב שולט על כלל האמצעים בחדר ומתוכנת גם על מנת לתת מענה לתרחישים שונים (דוגמת ישיבת צוות עם שיחות ועידה בוידאו (בו התאורה צריכה להיות מותאמת וכך גם עוצמת הקול), דוגמת מצגת (בה האורות מעומעמים) ותרחישים רבים נוספים. אשר יהפכו גם את אלו אשר אינם שולטים ברזי הטכנולוגיה לכאלו אשר יוכלו לתפעל אותו.

אנו נדאג לאפיין, להקים ולתכנת את החדר החכם עד לרמת התרחיש כאשר בפעולת כפתור בודדת יופעלו הוראות רבות אשר כתוצאה מהן, אותו אדם אשר רוצה להפעיל את התרחיש (בין עם ועידת וידאו או כל דבר אחר) – לא יצטרך להפעיל מקרנים, לתפעל מחשבים וכו'). דבר זה, יקל על מערך ה-IT של הארגון אשר לרוב נקראים "להצלה" במקרים שכאלו תוך ייעול העבודה בארגון.

אנו נלווה אתכם משלב האפיון דרך שלב הביצוע, התכנות וההפעלה המוצלחת של החדר החכם וזאת בהתאמה מלאה לצרכים של הארגון.

שיחות וידאו – Video Conference – אפיון, הקמה וביצוע
ישנם ארגונים רבים אשר המיקומים שלהם על המפה מגוונים (בין אם בתוך ישראל או ברחבי העולם) וכארגון מפוזר ברחבי הארץ והעולם, שירות זה של שיחות וידאו הינו בגדר חובה בעולם כיום.

כיום ישנם 2 סוגים עיקריים של שיחות וידאו – שיחות 1 על 1 אשר מבוצעים מעמדת העבודה האישית וכן שיחות וידאו מרובות משתתפים אשר מאפשרות שיחות וידאו מרובות משתתפים. במהלך השיחות, כלל המשתתפים יכולים לשמוע אחד את השני, לצפות בתוכן יחדיו (בין אם זה מצגות, סרטונים או כל דבר אחר)

חברתנו בעל נסיון רב באפיון, ביצוע, הקמה ותפעול של חדרים חכמים ומערכות וידאו מתקדמות. אנו נשמח לתפור לכם פתרון אשר מותאם באופן ייחודי לצרכי הארגון שלכם.

צור קשר