אפיון והקמת Data Center

אם אתם ארגון או חברה אשר חושבים על הקמת Data Center, חשוב מאוד לקחת חברה בעל ניסיון רחב בתחום וזאת מכיוון שמדובר בפרויקט שהוא קריטי עבור הארגון – דבר שאם יבוצע בצורה שהינה פחות ממושלמת, יכולה לגרום לנזק רב לארגון.

בין אם מדובר בפרויקט של הקמת מרכז נתונים חדש, מעבר למתקן אחסון ייעודי או כל דבר אחר בתחום – אנו הכתובת עבורכם.

הקמת מרכזי נתונים – Data Centers, שאלות

נוכל לענות על מגוון שאלות שקרוב לוודאי עלו במהלך הישיבות שלכם (או אף גרוע מכך, לא ידעתם שצריכות לעלות): להקים מרכז נתונים In-House? או לחלופין לבחור באופציה אחרת של אחסון מחוץ לבניין (חוות שרתים וכד'), באיזה תנאים מרכז הנתונים צריך לעמוד? ושאלות נוספות רבות שהן לאו דווקא בתחום הטכני אלא גם בתחום האם הפרויקט בכלל שווה מבחינה כלכלית ואספקטים רבים נוספים.

צריך להבין, פרויקט שכזה הוא פרויקט מורכב מאוד וצריך להיות מטופל על הצד הטוב ביותר, ללא חריגות בלוחות הזמנים וזאת מכיוון שכל בעיה וחריגה שכזו יכולה לגרום לארגון נזקים הן תדמיתיים והן מוניטריים עד כדי התמוטטות.

אז קצת עלינו ומה אנחנו נעשה עבורך באיפיון והקמת Data Centers...
בראש ובראשונה, אנו מציעים (בין היתר) פתרון כולל, כך שאתם לא תצטרכו לדאוג. עם הצלחות וידע רב באמתחתנו, אנו נקים עבורכם את מרכז הנתונים ונכסה עבורכם את כל האספקטים של ההקמה תוך תפירת פתרון שיהיה מותאם עבורכם. כמובן, כל שיהיה שיישאר לכם, זה לקבל את ההחלטות ואנו כבר ניישם אותם.

אנו נטפל בכם החל משלב האפיון ואיסוף הנתונים, דרך שלב ההתמחרות, הקמת תשתיות החשמל, התקשורת ומיזוג האוויר וכלה בהפעלה המוצלחת של מרכז הנתונים.

צור קשר